Daigaku No Kisetsu
Bun venit in lumea noastra.Aici ne putem distra, cunoaste anumite lucruri si sa intram in lumea RPG-ului cu ajutorul personajelor.In aceasta lume totul este posibil.Deci vrei sa intri in familia noastra?Daca da, poti da inregistrare si sa ni te alaturi sau sa dai conectare si sa ne distram!!

Te asteptam!!
Daigaku No Kisetsu
Bun venit in lumea noastra.Aici ne putem distra, cunoaste anumite lucruri si sa intram in lumea RPG-ului cu ajutorul personajelor.In aceasta lume totul este posibil.Deci vrei sa intri in familia noastra?Daca da, poti da inregistrare si sa ni te alaturi sau sa dai conectare si sa ne distram!!

Te asteptam!!


Bun venit in Daigaku no Kisetsu!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Let's get this done

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 9:57 pm

    Ramase putin confuz cand nu mai simtise energa lui Lucifer in incapere. Daca plecase ca sa ii lase singuri ceva timp atunci facuse un gest foarte dragut. Planuise oricum sa petreaca ceva timp cu Adrian mai tarziu in ziua aceea, dar ii convenea de minune orice ocazie de a petrece cat mai mult timp cu el.
    -Hai, sa vad de ce esti in stare! spuse el continuand sa molfaie tigara. Se aseza pe scaun si isi incrucisa picioarele asteptand sa vada ce iluzie avea sa creeze demonul.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeLun Noi 28, 2011 3:19 pm

Clipesc si semnul de pe pupila dreapta se schimba. Semnul ce semnifica numele meu, cifra sase in japoneza si ultimul taram dispare. Este inlocuit cu doua linii orizontale ce reprezenta Taramul Fantomelor. Ele ma ajutau sa creez iluziile aproape perfecte. Nu ma intrebasem niciodata de ce invatasem aceasta abilitate din Taramul in care trimiteam lunar cateva suflete. Imi trec mana peste gaura in locul unde ar fi trenuit sa fie peretele si-n urma mea se formeaza zidul ca si cum nu s-ar fi intamplat niciodata nimic. Ei? Ce zici? Il intreb pe roscat, cu ochii la munca mea. Cautam un defect care sa ma dea de gol. La prima vedere, nu parea sa fie ceva in neregula. Imi trebuia insa, parerea profesorului.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeLun Noi 28, 2011 5:42 pm

    Lasa tigara cu filtrul ud pe masa si se ridica in picioae. Merse langa geam si incerca sa isi traca mana prin ea. Se lovi de un perete asa ca isi retrase rapid mana cand durerea ii ajunse in cot. Isi apuca palma cu mana cealalta si apasa vrand sa inlature durerea prin presiune.
    -E bine, nu cred ca va observa cineva ceva daca ne miscam repede. Ii puse mana pe spate si incepu sa-l impinga spre unul din scaunele biroului.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeLun Noi 28, 2011 6:09 pm

Il privesc cum imi verifica iluzia si fara sa vreau zambesc victorios cand isi retrage mana, invins de aparenta realitate. Eram multumit ca il convinsesem pe roscat de abilitatile mele. Se ranise din cauza ca nu-l avertizasem..dar el fusese Toma necredinciosul. Daca ne grabim...? Reausesc sa intreb, dar sunt deja condus spre "esafod". Daca o sa ma mai tina in brate...o sa adorm iar. Imi zic lasandu-ma in mainile sale. Nu mai aveam de ce sa ma impotrivesc.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeLun Noi 28, 2011 9:42 pm

    Il prinse de brat cand il simti ca se lasa moale. Oare iluzia aia chiar putea sa-l slabeasca atat de mult?
    -Esti bine? Ce ai patit? intreba el asezandu-l pe un scaun si ingeunchind langa el. Mai devreme era bine si dintr-o data parca demonului i se inmuiasera picioarele. Daca ar fi stiut ca se va intampla asta, nici mort nu l-ar fi lasat sa faca acea iluzie.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeMier Noi 30, 2011 12:16 pm

Imi revin imediat. Spun si imi ating putin tamplele. Le masez usor si energia revine in corpul meu, aducandu-ma la viata. Nu trebuie sa-ti faci griji, Rio. Numele sau il spusesem atat de incet incat nici nu cred ca ma auzise. Imi trec degetele prin parul sau lung si-i zambesc calm ca sa alung grijile care-l framantau. Macar atat puteam sa fac si eu pentru el. Era o mica parte, dar nu eram in stare de mai mult. Ma aplec putin si-i ating buzele timid, de parca mi-ar fi teama ca m-as arde.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 10:43 am

    Se relaxa cand il vazu ca isi revine si mai ales cand il vazu zambind. Ii prinse mana intr-a sa si isi trecu usor degetele peste dosul palmei si incheietura. Se sprijini cu cealalta mana de scaun si se ridica astfel incat sa fie deasupra lui si sa-i poata raspunde mai usor la sarut. Abia atunci isi dadu seama ce dor ii fusese de buzele lui dulci si de mirosul placut pe care corpul baiatului il emana. Intrerupse sarutul si ii ataca gatul frecandu-si nasul de el si sarutandu-l din loc in loc.
    -Sa nu-ti schimbi niciodata parfumul! spuse el urcand usor cu saruturile spre urechea lui.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:16 am

Corpul meu reactioneaza la saruturile sale si incepe sa tremure. Nu-mi era frig. Vroiam sa-l simt cat mai aproape de mine. Daca asa e ordinul, cu placere. Raspund si-mi introduc degetele in parul sau lung. Imi misc capul in asa fel incat sa-i fie mai usor sa ma sarute. Vroiam sa-i fac munca mai usoara. Daca il puteam ajuta si cu atat, eram multumit. Adoram sa ma sarute, sa ma atinga si sa-mi pronunte numele. De fapt, adoram tot ce insemna roscatul si numele sau atat de frumos.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:35 am

    Isi deslipi buzele de pe gatul lui si se ridica privindu-l serios in ochi. Ii lua mana intr-a lui si o tinu in dreptul buzelor.
    -Fi iubitul meu! spuse el sarutandu-i tandru mana. Ceea ce cu cateva zile in urma era doar un sentiment de simpatie fata de un elev, se transformase in pasiune si dorinta. Ii placea de el atat fizic cat si sufleteste. Ar fi vrut sa-l tina pur si simplu in brate de tot atatea ori cat ar fi vrut sa-i simta pielea fina sub degete.
    Rio era putin cam pervers si cam obsedat, dar acel demon brunet fusese singurul pe care era gata sa-l astepte si o vesnicie daca ar fi fost nevoie.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:50 am

Nu mi-am putut ascunde surprinderea. Asta fusese direct, foarte direct chiar. Am clipit, inca uimit. Rio...esti sigur? Intreb si fara sa vreau vocea imi tremura usor din cauza emotiilor. Intotdeauna era vina lor, mereu si mereu, sentimentele il faceau sa actioneze altfel decat de obicei. Poate...ca visez. Imi zic si cu mana libera ii ating chipul ca sa ma asigur ca era realitate. Dar, daca chiar afirmatia sa era reala, atunci visele sale se implinisera. Daca roscatul ii cerea sa fie al lui atunci ar fi fost cel mai fericit demon existent.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:13 pm

    Ii dadu drumul la mana si se indeparta doi pasi. Stia ce sentimente avea demonul pentru el, da nu zicea nimeni ca era interzis sa il tachineze putin.
    -Eu sunt sigur, dar daca tu nu vrei atunci nu am sa te oblig! Ridica din umeri si se apuca sa se uite prin foi. Era curios cum ave sa reactioneze Adrian. Se pregatea mental pentru orice fel de reactie, atat timp cat aceasta nu insemna plecatul din camera fara sa zic vreun cuvant. Nu si-ar fi iertat-o daca baiatul reactiona asa.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:26 pm

I-am permis mainii mele sa cada pe langa mine, ca si cum nu ar fi avut oase in ea care sa o sustina. Am privit pierdut podeaua. Trebuia sa stau putin ca sa ma gandesc la ce se intamplase.Oftez si ma ridic de pe scaun. Ma aproprii de el cu un zambet seducator si ma sprijin de biroul la care statea cu mainile incrucisate la piept. Imi trec mana prin par si-l privesc. Cred ca glumesti...eu imi fac griji pentru siguranta ta si tu... Ma opresc pentru o pauza dramatica. ...ma tachinezi. Din Roku cel cuminte si inocent, devenisem demonul obraznic si indraznet.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:47 pm

    Il privi cu coada ochiului apoi se intoarse spre el abtinandu-si un chicotit.
    -Siguranta mea este ultimului lucru care ar trebui sa-ti ocupe tie mintea! spuse el afisand unul din acele zambete seducatoare. Se posta in fata lui si isi puse palmele de o parte si de alta a corpului lui facandu-i imposibila deplasarea. Isi apropie buzele de urechea lui:
    Ai vreun raspuns pentru mine sau vrei sa te las sa te mai gandesti? sopti el asigurandu-se ca respiratia sa calda ii gadila urechea.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:19 pm

Sincer, siguranta ta e cea mai importanta. Imi zic si incerc sa nu observ acel zambet care ma dadea peste cap. Ma fermeca si ma innebunea. Sunt doar al tau. Raspund si-mi asez mainile in jurul gatului sau. Il trag putin mai aproape, lipindu-l practic de corpul meu. Vroiam sa-l simt langa mine si, pe moment, asta era singura solutie pe care o aveam. Ma aproprii ezitand de buzele sale, dand sa-l sarut, dar nu o fac. Vroiam sa-l tachinez sau pur si simplu imi era teama? Nici macar eu nu stiam.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:41 pm

    Zambi satisfacut de raspunsul si de gesturile demonului. ii placuse modul in care incercase sa-i intoarca glumita. Isi afunda degetele in parul lui si ii trase putin capul pe spate explunandu-i gatul.
    -O sa ma ocup si de buzele tale imediat, spuse el pe un ton seducator. Ii linse o portiune de piele de pe gat si apoi i-o musca destul de tare cat sa lase semn si sa-i dea putin sangele. Fiind sigur ca acest lucru ii provoca durere, il saruta cu tandrete in acea zoina luan picaturile rosii pe buzele sale. le linse repede ca sa nu isi lase gustul acolo. Asa, acum am motiv sa curm viata oricui se va atinge de tine. Ii mai linse o data acea zona inainte sa isi lipeasca buzele de ale lui.
Sus In jos
Adrian Rosserman
Anul 3
Anul 3
Adrian Rosserman


masculin Pesti Cocos
Mesaje : 154
Data nasterii : 13/03/1993
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 31

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 1:10 pm

Fara sa pot controla actiunile corpului meu, acesta se arcui spre roscat, dorind mai mult de atat. Am inchis ochii nefiind in stare sa-l mai privesc. Atingerile sale erau angelice...Durerea se transforma in placere si placerea in extaz. Era...perfect, era al naibii de perfect. Imi eliberez pietrele pretioase dupa remarca sa. Si cine crezi ca va indrazni? Intreb cu un zambet misterios inainte ca buzele sale sa se zdrobeasca intr-un sarut pe care mi l-am dorit de atata timp. Instinctul ma impinse sa-i presez usor buzele pentru a ma lasa sa-i explorez cavitatea bucala.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Rio Bonano
Profesor
Profesor
Rio Bonano


feminin Gemeni Dragon
Mesaje : 377
Data nasterii : 09/06/1988
Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 35
Joburi/Distractii : Profesor--Spirit guider

Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 1:20 pm

    Ranji in timpul sarutului, nu il interesa cine va incerca dar stia ca daca cineva va incerca sa se atinmga de brunet, atunci Caliope se va face cu un nou sclav.
    Ii inconjura talia cu bratele si il impinse putin pe masa, daca nu ar fi fost in cancelarie, i-ar fi desmierdat fiecare centrimentru de piele cu degetele sale. Din pacate nu putea face asta asa ca demonul trebuia sa se multumeasca doar cu rasfatul pe care il primeau buzele sale. Ii departa usor buzele si isi atinse limba de a sa ca si cum ar fi vrut sa-i spuna muschiului bucal sa il urmeze inapoi in propria gura.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Let's get this done Empty
MesajSubiect: Re: Let's get this done   Let's get this done Icon_minitime

Sus In jos
 
Let's get this done
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Daigaku No Kisetsu :: Ceva :: Etajul IV :: Cancelaria-
Mergi direct la: